Zapisz si臋 na studia podyplomowe – #rekrutacjatrwa

Przypominamy – trwa rekrutacja na studia I i II stopnia, studia magisterskie oraz studia podyplomowe.
Wszystkie 饾棶饾椄饾榿饾槀饾棶饾椆饾椈饾棽 饾槆饾椈饾椂偶饾椄饾椂 饾棻饾椉饾榿饾槅饾棸饾槆膮饾棸饾棽 饾榾饾榿饾槀饾棻饾椂贸饾槃 饾椊饾椉饾棻饾槅饾椊饾椆饾椉饾椇饾椉饾槃饾槅饾棸饾椀 znajduj膮 si臋 na stronie: https://rekrutacja.amisns.edu.pl/
Dzia艂 Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:
鈽庯笍451 177 566
鈽庯笍512 542 967
鈽庯笍512 543 321
馃摡 e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl
poniedzia艂ek – sobota, godz. 8:00 – 16:00
Internetowa Rejestracja Kandydat贸w:
Internetowa Rejestracja Kandydat贸w na studia podyplomowe:

Studia podyplomowe oferuj膮 wiele korzy艣ci. Oto niekt贸re z najwa偶niejszych zalet:

1. Rozw贸j zawodowy i osobisty:
    • Specjalizacja w konkretnej dziedzinie: Studia podyplomowe pozwalaj膮 na zdobycie specjalistycznej wiedzy w wybranej dziedzinie, co mo偶e prowadzi膰 do awansu zawodowego.
    • Rozw贸j umiej臋tno艣ci mi臋kkich: Opr贸cz wiedzy teoretycznej, studia te cz臋sto oferuj膮 szkolenia z zakresu umiej臋tno艣ci mi臋kkich, takich jak komunikacja, zarz膮dzanie czasem, czy praca zespo艂owa.
  2. Zwi臋kszenie konkurencyjno艣ci na rynku pracy:
    • Lepsze perspektywy zawodowe: Posiadanie dyplomu studi贸w podyplomowych mo偶e wyr贸偶ni膰 kandydata na tle innych os贸b aplikuj膮cych na te same stanowiska.
    • Zwi臋kszone szanse na awans: Pracodawcy cz臋sto ceni膮 dodatkowe kwalifikacje i s膮 sk艂onni promowa膰 osoby, kt贸re inwestuj膮 w sw贸j rozw贸j.
  3. Aktualizacja wiedzy i kompetencji:
    • Aktualizacja wiedzy bran偶owej: Studia podyplomowe pozwalaj膮 na aktualizacj臋 wiedzy zgodnie z najnowszymi trendami i technologiami w danej bran偶y.
    • Poznanie nowych metod i narz臋dzi: Umo偶liwiaj膮 zapoznanie si臋 z nowoczesnymi metodami pracy i narz臋dziami stosowanymi w praktyce.
  4. Networking i budowanie relacji zawodowych:
    • Kontakty z ekspertami i praktykami: Studia podyplomowe cz臋sto prowadzone s膮 przez do艣wiadczonych praktyk贸w, co umo偶liwia zdobycie cennych kontakt贸w.
    • Rozbudowa sieci kontakt贸w zawodowych: Spotkania i wsp贸艂praca z innymi studentami, kt贸rzy s膮 cz臋sto profesjonalistami w r贸偶nych dziedzinach, mog膮 prowadzi膰 do warto艣ciowych relacji zawodowych.
  5. Mo偶liwo艣膰 zmiany 艣cie偶ki kariery:
    • Przekwalifikowanie si臋: Studia podyplomowe mog膮 by膰 szans膮 na zdobycie kwalifikacji w nowej dziedzinie, co pozwala na zmian臋 艣cie偶ki zawodowej.
  6. Elastyczne formy kszta艂cenia:
    • Kszta艂cenie w trybie on-line: Studia podyplomowe w AMiSNS odbywaj膮 si臋 zdalnie.
  7. Inwestycja w przysz艂o艣膰:
    • Zwrot z inwestycji: Cho膰 studia podyplomowe mog膮 wi膮za膰 si臋 z kosztami, cz臋sto przek艂adaj膮 si臋 na wy偶sze zarobki i lepsze perspektywy zawodowe w przysz艂o艣ci.
  8. Certyfikaty i dyplomy:
    • Uznawane certyfikaty: Po uko艅czeniu studi贸w podyplomowych otrzymuje si臋 dyplom, kt贸ry jest uznawany przez pracodawc贸w i mo偶e stanowi膰 formalne potwierdzenie zdobytych kwalifikacji.

Podsumowuj膮c, studia podyplomowe to inwestycja w rozw贸j zawodowy i osobisty, kt贸ra mo偶e przynie艣膰 wiele korzy艣ci zar贸wno w kr贸tkiej, jak i d艂ugiej perspektywie czasowej.