Zwieńczenie studiów: obrona prac magisterskich na kierunku pielęgniarstwo

Obrona pracy magisterskiej to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu studenta, wieńczące cały okres studiów. Poprzedza je samodzielne napisanie pracy dyplomowej oraz uzyskanie pozytywnej oceny Promotora i Recenzenta.

W dniach 28-29 czerwca 2024 r. przystąpiło do obrony pracy dyplomowej i egzaminu dyplomowego 48 studentów studiów drugiego stopnia Kierunku Pielęgniarstwo Naszej Uczelni. Stres był ogromny, ale wyniki bardzo dobre.

Wszystkim studentom serdecznie gratulujemy uzyskania tytułu magistra pielęgniarstwa oraz życzymy wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i prywatnym!

dr n. o zdr. Magdalena Tomczyk, Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu