Nauka poprzez praktyczne doświadczenia czyli studenci Pedagogiki z wizytą w Domu Dziecka „Promyk” i „Słoneczne Wzgórze” we Fromborku

W dniu 22.04.2023 r. Studenci II roku pedagogiki studiów licencjackich w ramach przedmiotu Metodyka pracy w środowisku otwartym  prowadzonym przez Panią mgr Magdalenę Kuligowską wybrali się całą grupą do  domów dziecka ,,Promyk” i ,,Słoneczne Wzgórze” we Fromborku. 

Wyjazd był inicjatywą i pomysłem studentów, którzy z ogromnym zaangażowanie włączają się w działania na rzecz dzieci i młodzieży poprzez wizyty w różnych instytucjach i organizację ciekawych spotkań. Tak w kilku słowach opisali swoją wizytę:

„W ramach wizyty przeprowadziliśmy zajęcia pod nazwą ,,Nie zmarnuj swojego życia” oraz przygotowaliśmy różne gry i zabawy dla dzieci : gra w molky, mafia, kącik fryzjerki ( Natalia dziękujemy )gra w gumę, karaoke i wiele innych.

Bardzo dużo radości  sprawiła nam zabawa z dziećmi . Cieszymy się, że mogliśmy sprawić im trochę uśmiechu i miło spędzić te zajęcia.”

Zapraszamy do galerii zdjęć 😉

O cukrzycy z seniorami

Dnia 16.04.2024 r. z inicjatywy Parlamentu Studentów AMiSNS odbyła się prelekcja „Słodka nauka – tajemnice cukrzycy” dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Elblągu. Celem spotkania

Czytaj więcej »