Nauka poprzez praktyczne doświadczenia czyli studenci Pedagogiki z wizytą w Domu Dziecka „Promyk” i „Słoneczne Wzgórze” we Fromborku

W dniu 22.04.2023 r. Studenci II roku pedagogiki studiów licencjackich w ramach przedmiotu Metodyka pracy w środowisku otwartym  prowadzonym przez Panią mgr Magdalenę Kuligowską wybrali się całą grupą do  domów dziecka ,,Promyk” i ,,Słoneczne Wzgórze” we Fromborku.

Wyjazd był inicjatywą i pomysłem studentów, którzy z ogromnym zaangażowanie włączają się w działania na rzecz dzieci i młodzieży poprzez wizyty w różnych instytucjach i organizację ciekawych spotkań. Tak w kilku słowach opisali swoją wizytę:

„W ramach wizyty przeprowadziliśmy zajęcia pod nazwą ,,Nie zmarnuj swojego życia” oraz przygotowaliśmy różne gry i zabawy dla dzieci : gra w molky, mafia, kącik fryzjerki ( Natalia dziękujemy )gra w gumę, karaoke i wiele innych.

Bardzo dużo radości  sprawiła nam zabawa z dziećmi . Cieszymy się, że mogliśmy sprawić im trochę uśmiechu i miło spędzić te zajęcia.”

Zapraszamy do galerii zdjęć 😉

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀