Profesor Luigi Marano na okładce najnowszego numeru World Journal of Gastrointestinal Oncology

Mamy zaszczyt poinformować, że prof. Luigi Marano, pełnomocnik rektora ds. rozwoju współpracy międzynarodowej w zakresie nauk medycznych w AMiSNS, otrzymał nominację na okładkę najnowszego numeru World Journal of Gastrointestinal Oncology (WJGO):

World Journal of Gastrointestinal Oncology – Baishideng Publishing Group (wjgnet.com)

Jak wyjaśnia pan Marano, to szczególne wyróżnienie wynika ze znaczącego wkładu naukowego w dziedzinie medycyny klinicznej oraz z wybitnego dorobku w zakresie publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach.

Decyzja o umieszczeniu wizerunku pana Marano na okładce została podjęta na podstawie rekomendacji Redaktorów Naukowych czasopisma oraz Dyrektora Działu Rozwoju Redaktorów Naukowych. Starannie przeanalizowali oni osiągnięcia, uznając je za godne uwagi, co skłoniło ich do zaproponowania nominacji. W grudniowym numerze dziennika, poza zdjęciem profesora na okładce, znalazł się również artykuł redakcyjny jego autorstwa:

10.4251/wjgo.v15.i12.2049

Ta dodatkowa możliwość pozwoliła mi jeszcze bardziej włączyć się w dyskusję o postępach w onkologii układu pokarmowego. Jestem zaszczycony, że mogę podzielić się moimi spostrzeżeniami z czytelnikami WJGO. Dodatkowo w magazynie podkreśliłem również, że nasza instytucja, Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych, cieszy się dużym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej. Jestem dumny, że mogę reprezentować naszą instytucję na tak prestiżowej platformie – mówi profesor Marano.