Finał Akcji „Szlachetna Paczka”

23 grudnia 2023 wolontariusze Szlachetnej Paczki przekazali rodzinie Pani Ani z Pasłęka dary zebrane przez społeczność naszej Uczelni.  Włączenie się  do tegorocznej edycji  projektu odbyło się z inicjatywy Parlamentu Studentów, a do zbiórki włączyli się wszyscy ludzie dobrej woli związani z naszą Uczelnią. Pragniemy serdecznie podziękować studentom i pracownikom za wszystkie przyniesione produkty, prezenty dla dzieciaków i rodziców, a także każdy wpłacony datek, za który kupiliśmy piętrowe łóżko dla dzieci.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!!!

Mateusz Paradowski, Magdalena Lewalska i Agnieszka Sługocka