Koło Naukowe Bezpieczeństwo – studenci AMiSNS na konferencji naukowej

W dniu 14.12.2023 r. studenci Koła Naukowego Bezpieczeństwo Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu uczestniczyli  w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej zorganizowanej przez UWM Olsztyn, filia w Ełku pt: Nauki społeczne wobec współczesnych wyzwań i kryzysów. Aspekt prawny, socjologiczny i aksjologiczny. Bezpieczeństwo w ujęciu holistycznym.

W ramach powyższej Konferencji Student uczelni oraz członek koła, pan Daniel Talarski, przeprowadził prelekcję pt: Działania detektywistyczne w aspekcie bezpieczeństwa i porządku publicznego.