INTERDYSCYPLINARNOŚĆ DZIAŁAŃ WOBEC PACJENTA PRZEWLEKLE CHOREGO – JAKOŚĆ USŁUG I BEZPIECZEŃSTWO PACJENTA

Zapraszamy do wzięcia udzialu w VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej nt. INTERDYSCYPLINARNOŚCI  DZIAŁAŃ WOBEC PACJENTA PRZEWLEKLE CHOREGO –  jakość usług i bezpieczeństwo pacjenta, połączonej z obchodami Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz Krajowego Dnia Położnej.

Konferencja odbędzie się 12.05.2023 r.

Wszystkie informację oraz możliwość zapisu na stronie: INTERDYSCYPLINARNOŚĆ DZIAŁAŃ WOBEC PACJENTA PRZEWLEKLE CHOREGO – jakość usług i bezpieczeństwo pacjenta, – PUZ Włocławek (pans.wloclawek.pl)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

O cukrzycy z seniorami

Dnia 16.04.2024 r. z inicjatywy Parlamentu Studentów AMiSNS odbyła się prelekcja „Słodka nauka – tajemnice cukrzycy” dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Elblągu. Celem spotkania