blank

International Film Festival „PRISON MOVIE” w murach AMiSNS

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie filmowe, które odbędzie się w murach uczelni już w najbliższą sobotę, 12 października. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną filmy o tematyce penitencjarnej. Inicjatorem wydarzenia jest Wydział Administracji i Nauk Społecznych, a planowane przedsięwzięcie stanowi część corocznego pokazu organizowanego pod nazwą „International Film Festival in Olsztyn PRISON MOVIE”. Tegoroczna edycja to już XII odsłona tego festiwalu.

Gościem specjalnym całego wydarzenia będzie pani reżyser z Neapolu, która podzieli się swoimi doświadczeniami i refleksjami na temat filmów o tematyce więziennej. Wypowiedzi gościa oraz pytania uczestników będą tłumaczone symultanicznie z języka włoskiego na polski, co zapewni pełne zrozumienie i aktywny udział w rozmowie. Tradycyjnie, jak w latach ubiegłych, pokazom będzie również towarzyszyć wystawa prac wykonanych przez osadzonych.

🗓️Szczegóły organizacyjne: Spotkanie odbędzie się w auli B07, a jego rozpoczęcie zostało zaplanowane na godzinę 10:00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kinem, tematyką społeczną oraz chętnych do pogłębienia swojej wiedzy i perspektyw.