Tajemnice sal operacyjnych

W środę 28.06.2023 r. mieliśmy niezwykłą okazję gościć na uczelni reporterów TVP Nauka.  Na kilka godzin nasza akademia zamieniła się w plan filmowy kolejnego odcinka programu „Tajemnice sal operacyjnych”. Tym razem tematem był proces kształcenia młodych chirurgów, a głównymi bohaterami byli studenci pierwszego roku medycyny AMiSNS.

W trakcie nagrywania odcinka można było zobaczyć, jak studenci kierunku lekarskiego uczą się podstawowych technik chirurgicznych. Przede wszystkim dało się zaobserwować ich skupienie i determinację, która towarzyszyła im podczas ćwiczeń praktycznych.

Nasi studenci są na samym początku swojej medycznej przygody, ale ich zaangażowanie w naukę, chęć praktyki i gotowość do ćwiczeń jest imponująca. Ich entuzjastyczne podejście do nauki oraz gotowość do zdobywania wiedzy daje pewność, że w przyszłości będą zaangażowanymi i dobrymi lekarzami.

Gdy tylko pojawi się informacja o emisji programu, damy Wam znać. Nie możemy się doczekać 😊!

Specjalna oferta

Od teraz zapisując się na poniższe kierunki otrzymasz -10 % na cały tok studiów. Oferta dotyczy: – pedagogika I i II stopnia,- administracja I i II

Czytaj więcej »