Obrony na Wydziale Nauk o Zdrowiu.

W ubiegłą sobotę, 1 lipca, absolwenci studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo bronili swoich prac dyplomowych. Z nieskrywaną dumą informujemy, że wszyscy, którzy przystąpili do obron, mistrzowsko przedstawili wyniki swoich badań i odpowiedzieli na pytania komisji. Gratulujemy uzyskania tytułów magistra!

Studenci z Wydziału Nauk o Zdrowiu jako pierwsi przystąpili do obron, tym samym przecierając szlaki swoim kolegom i koleżankom z Wydziału Administracji i Nauk Społecznych. Życzymy powodzenia!