Konferencja dla pielęgniarek i położnych

Informujemy, że w dniach 11-12 stycznia 2024 roku, odbędzie się IV edycja Wielospecjalistycznego Forum – Noworodek w Centrum Uwagi. Ta wyjątkowa konferencja organizowana pod hasłem „Dylematy neonatologa” będzie realizowana zarówno stacjonarnie w Centrum Zdrowia Dziecka, jak i online, co daje studentom możliwość uczestnictwa bez względu na lokalizację.

Konferencja skupia się na podejściu interdyscyplinarnym, zapraszając specjalistów z różnych dziedzin medycyny oraz ekspertów pozamedycznych, takich jak prawnicy, duchowni czy psychologowie. Planowane wykłady obejmują szereg tematów, m.in.: zespoły wad wrodzonych, inne oblicza wcześniactwa, niewydolność nerek u noworodka – możliwości techniczne a rzeczywistość, hospicjum to też życie.

Dodatkowo program Konferencji został wzbogacony o „Mini-warsztaty – Komunikacja niepomyślnych wiadomości”, które odbędą się przed rozpoczęciem wydarzenia, 11 stycznia, w godzinach 12:30-13:30. Warsztaty te są bezpłatną propozycją dla studentów, którzy zdecydują się uczestniczyć stacjonarnie. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń podczas rejestracji.

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie oraz zapoznania się z pełnymi szczegółami na stronie: https://neocentrum.medius.com.pl/

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »