Legia Akademicka 2023 w AMiSNS zakończona.

Po raz czwarty w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych realizowany był program Legii Akademickiej. Czwarty rok z rzędu jesteśmy jedną z dwóch uczelni w województwie warmińsko-mazurskim, która otrzymała od Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Obrony Narodowej zgodę na przeprowadzenie programu.
 
Już po raz czwarty część teoretyczna programu, stworzonego z myślą do realizacji na uczelniach wyższych, została pomyślnie przeprowadzona i zakończona w naszej Akademii. Ponieważ program realizowany był w tym roku w nowej formule, nasza uczelnia przeprowadziła zajęcia jedynie z zakresu modułu podoficerskiego, tak jak odbyło się to też na innych uczelniach.
 
Studenci – ochotnicy zarówno z naszej uczelni, jak i innych szkół wyższych – odbyli szkolenie teoretyczne w dniach 8-12 maja. Po pomyślnym zdaniu egzaminów w okresie wakacji chętni przystąpią do części praktycznej, realizowanej w jednostkach wojskowych. O tym będziemy powiadamiać Państwa na bieżąco – informuje ppłk rez. Zbigniew Tuszyński.

 

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »