Legia Akademicka 2023 w AMiSNS zakończona.

Po raz czwarty w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych realizowany był program Legii Akademickiej. Czwarty rok z rzędu jesteśmy jedną z dwóch uczelni w województwie warmińsko-mazurskim, która otrzymała od Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Obrony Narodowej zgodę na przeprowadzenie programu.

Już po raz czwarty część teoretyczna programu, stworzonego z myślą do realizacji na uczelniach wyższych, została pomyślnie przeprowadzona i zakończona w naszej Akademii. Ponieważ program realizowany był w tym roku w nowej formule, nasza uczelnia przeprowadziła zajęcia jedynie z zakresu modułu podoficerskiego, tak jak odbyło się to też na innych uczelniach.

Studenci – ochotnicy zarówno z naszej uczelni, jak i innych szkół wyższych – odbyli szkolenie teoretyczne w dniach 8-12 maja. Po pomyślnym zdaniu egzaminów w okresie wakacji chętni przystąpią do części praktycznej, realizowanej w jednostkach wojskowych. O tym będziemy powiadamiać Państwa na bieżąco – informuje ppłk rez. Zbigniew Tuszyński.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀