Nauka Studentów kierunku Ratownictwo Medyczne

Nauka Studentów kierunku ratownictwo medyczne z wykorzystaniem ultrasonografii w procedurach diagnostycznych i ratunkowych. Ultrasonografia to metoda diagnostyczna, która na przestrzeni ostatnich lat zdobywa coraz to większą popularność w medycynie ratunkowej.

Tym bardziej cieszy nas fakt, że Studenci naszej uczelni po raz pierwszy mają możliwość nauki z wykorzystania ultrasonografii w procedurach diagnostycznych i ratunkowych. Na zdjęciach Studenci 5 semestru ratownictwa medycznego podczas zajęć warsztatowych w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej AMiSNS.

O cukrzycy z seniorami

Dnia 16.04.2024 r. z inicjatywy Parlamentu Studentów AMiSNS odbyła się prelekcja „Słodka nauka – tajemnice cukrzycy” dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Elblągu. Celem spotkania