blank

Pierwsze kroki na uczelni – Dział Rekrutacji i Promocji

Witajcie nowi Studenci AMiSNS! Jak już wiecie, przygotowaliśmy dla Was serię postów, dzięki którym poznacie najważniejsze działy oraz osoby, które wspierają Was na każdym kroku. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam Dział Rekrutacji i Promocji, który pomoże Wam w każdej kwestii związanej z procesem aplikacyjnym oraz szeroko pojętą promocją uczelni.

Dział Rekrutacji i Promocji zajmuje się m.in. przyjmowaniem zgłoszeń kandydatów na studia, informowaniem o wymaganiach rekrutacyjnych, promowaniem wydarzeń akademickich, prowadzeniem strony internetowej i mediów społecznościowych uczelni. To tutaj dowiecie się, jak skutecznie przygotować się do rekrutacji i jakie dokumenty skompletować. Również tu uzyskacie wsparcie w kwestii Waszych inicjatyw i pomysłów.

Dział tworzą Panie Zyta Wrzos, Monika Kowalska-Rutyna i Monika Węgrzynek.

Dział Rekrutacji i Promocji jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-16:00. Dział mieści się w gabinecie 124. Zapraszamy do kontaktu:

📞512 543 321

📞512 542 967

📞451 177 566

📧rekrutacja@amisns.edu.pl

📧promocja@amisns.edu.pl

Przypominamy! Rekrutacja trwa już tylko do jutra do godziny 16:00.

Zapisz się już dziś: https://irk.amisns.edu.pl/pl/