Spotkanie organizacyjne IFMSA-Poland Oddział Kandydacki w Elblągu

W dniu 12 grudnia odbyło się spotkanie wszystkich obecnych oraz nowych członków IFMSA-Poland Oddział Kandydacki w Elblągu. Podczas zebrania dyskutowano na temat przyszłorocznych planów i spraw organizacyjnych. Studenci omówili bieżącą działalność oddziału oraz podzielili się na grupy robocze w ramach programów stałych.

Już nie możemy doczekać się nowego roku, a wraz z nim działań w ramach licznych akcji organizowanych przez naszych studentów – mówi Pan Dawid Pilewski, Prezydent Oddziału Kandydackiego w Elblągu IFMSA-Poland.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀