Przygotowania do warsztatów medycyny taktycznej „Zabójca pola walki”

W dniu 29.06.2023r. o godzinie 11:00 odbędą się warsztaty medycyny taktycznej pt. „Zabójca pola walki”. Spotkanie przewidziane jest dla studentów kierunku lekarskiego będących członkami IKN (Interdyscyplinarnego Koła Naukowego, podzielonego na sekcję chirurgiczną – odpowiedzialna: Edyta Zomkowska oraz sekcję internistyczną – odpowiedzialna: Oliwia Wandachowicz). Opiekunem naukowym koła jest pani dr hab. n. med. Beata Januszko-Giergielewicz, profesor uczelni.

W trakcie spotkania warsztatowego studenci kierunku lekarskiego będą mogli doskonalić swoje umiejętności w ramach czterech stacji ćwiczeniowych. Aktualnie trwają ostatnie przygotowania do warsztatów. Z niecierpliwością czekamy na to wydarzenie!

W skład Komitetu Organizacyjnego warsztatów medycyny taktycznej „Zabójcy pola walki” wchodzą:

1. Edyta Zomkowska – przewodnicząca
  2. Dawid Pilewski
  3. Bartosz Romanowski
  4. Ariel Stysiak
  5. Stanisław Papurzyński

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀