„Zamiast kwiatka przynieś karmę dla zwierzaczka”

Wielkimi krokami zbliżają się obrony prac dyplomowych. To najważniejszy egzamin kończący kolejny etap edukacji. Dziękujemy Wam za wspólne lata, zaangażowanie i wytrwałość! Zdajemy sobie sprawę, jak wiele trudu włożyliście w naukę i napisanie swoich prac. Wiemy też, że nie byłoby to możliwe bez wsparcia Waszych wspaniałych promotorów. To właśnie za ich zaangażowanie, pomoc i rozumienie bardzo często odwdzięczacie się bukietem kwiatów.  W tym roku, już po raz trzeci w historii naszej uczelni, przychodzimy do Was z trochę innym rozwiązaniem.

Za Waszą sprawą dzień obrony może dać szczęście nie tylko Wam i Waszym najbliższym, ale również istotom potrzebującym pomocy. Mowa o wszystkich zwierzakach, które znalazły swój bezpieczny kąt w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu. Sprawa jest bardzo prosta. W ramach tegorocznych obron prac dyplomowych wszystkie chętne i zainteresowane osoby zamiast symbolicznego kwiatka mogą przynieść karmę dla zwierzaczka.

Pomysłodawcą akcji jest Koło Naukowe Elbląskich Pedagogów AMiSNS. Przyniesione smakołyki będzie można zostawić w specjalnie do tego przygotowanym miejscu przy Dziekanacie Wydziału Administracji i Nauk Społecznych. Zebrane łakocie przekażemy wspaniałym podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu.

Zdjęcia wykorzystane w grafice pochodzą ze strony schroniska: OTOZ Animals Schroniskow Elblagu

O cukrzycy z seniorami

Dnia 16.04.2024 r. z inicjatywy Parlamentu Studentów AMiSNS odbyła się prelekcja „Słodka nauka – tajemnice cukrzycy” dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Elblągu. Celem spotkania

Czytaj więcej »