„Psychologowie… NA START!” odcinek piąty – pani Agnieszka Bartkowska

Przychodzimy do Was z piątym odcinkiem cyklu „Psychologowie… NA START!”.  Gościem odcinka jest pani Agnieszka Bartkowska, już wkrótce pani magister psychologii. Zachęcamy do oglądania!

Pani Agnieszko – korzystając z okazji życzymy, aby każdy dzień przynosił nowe wyzwania, inspiracje oraz możliwości rozwoju, zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym. Jesteśmy przekonani, że jako psycholog pomoże pani wielu ludziom odnaleźć równowagę i szczęście w życiu.

Przypominamy – cykl wywiadów realizowany pod nazwą „Psychologowie… NA START” to wynik współpracy ze studentami 5 roku psychologii, którzy w tym roku, jako pierwsi w województwie, uzyskają tytuły magistrów psychologii.

Pomysł i realizacja: Angelika Jeleniewska i Monika Węgrzynek

Dyżur Psychologa

Informujemy o dyżurze psychologa – 19.04.2024 r., piątek, godz. 15:00-16:00. Gabinet B12. Kontakt do Pani mgr Joanny Gawlickiej: jgawlicka@amisns.edu.pl