„Psychologowie… NA START!” odcinek piąty – pani Agnieszka Bartkowska

Przychodzimy do Was z piątym odcinkiem cyklu „Psychologowie… NA START!”.  Gościem odcinka jest pani Agnieszka Bartkowska, już wkrótce pani magister psychologii. Zachęcamy do oglądania!

Pani Agnieszko – korzystając z okazji życzymy, aby każdy dzień przynosił nowe wyzwania, inspiracje oraz możliwości rozwoju, zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym. Jesteśmy przekonani, że jako psycholog pomoże pani wielu ludziom odnaleźć równowagę i szczęście w życiu.

Przypominamy – cykl wywiadów realizowany pod nazwą „Psychologowie… NA START” to wynik współpracy ze studentami 5 roku psychologii, którzy w tym roku, jako pierwsi w województwie, uzyskają tytuły magistrów psychologii.

Pomysł i realizacja: Angelika Jeleniewska i Monika Węgrzynek

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀