Spotkanie organizacyjne programu „Legia Akademicka”

Oczekując na decyzję Ministerstwa w sprawie podpisania umowy na realizację VI edycji programu „Legia Akademicka” w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych nie tracimy czasu i organizujemy się!

„Wspaniała Trzynastka”, która zapragnęła w tym roku ukończyć Moduł Podoficerski w naszej uczelni, spotkała się w ubiegłą środę. Omówiliśmy zasady planowania i działania, kwalifikację wojskową, terminy realizacji części teoretycznej i praktycznej, a także uzupełniliśmy aktualne braki w dokumentacji. Przede wszystkim była to jednak okazja do poznania się – wszak było to pierwsze spotkanie w takim gronie.

Pełni zapału i bojowego ducha oczekujemy na umowę Ministerstwa z naszą uczelnią i ruszamy „z kopyta”. Życzymy wszystkim wiele zdrowia i będziemy informować na bieżąco o naszych „bojowych osiągnięciach”.

ppłk rez. Zbigniew Tuszyński

foto: Aneta Krzywiec

Program „Legia Akademicka” jest realizowany i finansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀