Studenci kierunku lekarskiego AMiSNS na 52 Zjeździe Delegatów IFMSA-Poland

W dniach 19-21.04.2024 r. delegaci IFMSA-Poland Oddział Kandydat Elbląg uczestniczyli w 52 Zjeździe Delegatów zorganizowanym przez oddział Opole. Nasi studenci wzięli udział w sesjach plenarnych i warsztatach. Całość wydarzenia zwieńczyła uroczysta kolacja.

Przypomnijmy – w bieżącym roku akademickim studenci kierunku lekarskiego AMiSNS zostali przyjęci do międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego studentów i młodych lekarzy IFMSA-Poland. To największa na świecie organizacja studencka.

Wszystkie działania naszych studentów możecie podejrzeć na koncie na Instagramie @ifmsa_poland_elblag.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀