Spotkanie z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu

Akademię Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych odwiedziła klasa o profilu biologiczno-chemicznym z I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Uczniowie mieli szansę zobaczyć nowoczesne centrum symulacji medycznej oraz uczestniczyć w zajęciach pokazowych prowadzonych przez wykładowcę naszej uczelni.
Bardzo ważnym punktem w poznawaniu naszej Akademii i dedykowanym przede wszystkim naukom medycznym i naukom o zdrowiu, było zapoznanie się z funkcjonującym od 2019 roku Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej. To właśnie tutaj młodzież mogła zapoznać się z tą częścią akademii, w której wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne zdobywają przyszli lekarze, pielęgniarki, położne i ratownicy medyczni. Pracownicy uczelni pokazywali tegorocznym maturzystom możliwość kształcenia według najnowszych standardów i technologii z wykorzystaniem symulatorów medycznych, odzwierciedlających realne warunki, objawy i otoczenie zdarzeń medycznych.

Specjalna oferta

Od teraz zapisując się na poniższe kierunki otrzymasz -10 % na cały tok studiów. Oferta dotyczy: – pedagogika I i II stopnia,- administracja I i II

Czytaj więcej »