Studencie! – włącz się w działania zaplanowane na Dni Otwarte AMiSNS

Hej, studencie AMiSNS!

Wiemy, że masz pełne ręce roboty – wykłady, projekty, egzaminy… ale mamy dla Ciebie propozycję, która może Cię zainteresować. Mówimy o Dniach Otwartych naszej uczelni!

Czemu miałbyś wziąć udział? Po pierwsze, bo to świetna okazja, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z potencjalnymi przyszłymi studentami. Kto lepiej niż Ty mógłby opowiedzieć o życiu na naszej uczelni? Twoje historie, rady i perspektywy mogą być dla nich nieocenioną wskazówką!

Ale to nie wszystko! Zaangażowanie się w dni otwarte może być także szansą na rozwój osobisty. Poprzez udział w prezentacjach, warsztatach czy dyskusjach możesz rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne, liderowania czy organizacyjne. To nie tylko pomoc innym, ale także szansa na własny rozwój.

A co powiesz na możliwość nawiązania nowych kontaktów? Dni otwarte przyciągają nie tylko przyszłych studentów, ale także rodziców, nauczycieli i przedstawicieli innych instytucji. Kto wie, może właśnie podczas tego wydarzenia spotkasz kogoś, kto otworzy Ci drzwi do nowych możliwości?

I na koniec, ale być może najważniejsze – uczucie spełnienia i dumy z uczestnictwa w czymś większym niż tylko Twoje osobiste obowiązki. Pokaż, że jesteś częścią tej społeczności, która troszczy się o nowych członków i chce ich wspierać na początku ich akademickiej przygody.

W ramach podziękowania dla zaangażowanych studentów oferujemy:

prezent niespodziankę do odbioru w Dziale Rekrutacji i Promocji,

poczęstunek w dniu 20.03.2024r.,

zaproszenie na Warsztat „Odkryj swój potencjał: Warsztat rozwoju osobistego z elementami coachingu”, który odbędzie się w kwietniu o czym będziemy informować na bieżąco.

Tak więc – co Ty na to? Chcesz dołączyć do nas i pomóc w tworzeniu niesamowitego doświadczenia dla potencjalnych studentów?

Daj znać – skontaktuje się z Działem Rekrutacji i Promocji:

przeszklony pokój 124

email: promocja@amisns.edu.pl

telefon: 512 542 850, 451 177 566

Nowa odsłona Act Elbingensia

Acta Elbingensia (Acta Elbing) to multidyscyplinarne czasopismo naukowe, publikowane przez Akademię od 2003 roku. Acta Elbingensia ukazuje się raz w roku, w grudniu, w wersji cyfrowej