blank

Trwa II tura rekrutacji na pierwszą edycję studiów podyplomowych FIZJO i INNO – zapisz się już dziś!

Jeszcze do końca lipca trwa druga tura rekrutacji na bezpłatne kierunki dwusemestralnych studiów podyplomowych:– Fizjoterapia w końcowej fazie życia pacjentów z niewydolnością oddechową w warunkach domowych z wykorzystaniem narzędzi telemedycznych,– Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych

Kierunek Fizjoterapia w końcowej fazie życia pacjentów z niewydolnością oddechową w warunkach domowych z wykorzystaniem narzędzi telemedycznych, w skrócie zwany FIZJO, to idealna propozycja dla fizjoterapeutów-pasjonatów, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie pracy z pacjentami u schyłku życia, z niewydolnością oddechową. Dwusemestralny program nauczania obejmuje szeroki zakres tematów, od fizjoterapii oddechowej, przez techniki masażu, po ćwiczenia lecznicze i wykorzystanie specjalistycznego sprzętu medycznego. Studia skupiają się również na komunikacji interpersonalnej z pacjentami i ich rodzinami oraz na nowoczesnych technologiach teleinformatycznych stosowanych w rehabilitacji. Ich celem jest poprawa jakości życia pacjentów przewlekle chorych przez przygotowanie fizjoterapeutów do efektywnej pracy w domu pacjenta. Nadzór nad programem sprawują dr n. o zdr. Tomasz Zwoliński oraz mgr Agata Gładzka.

 

Kierunek Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych, w skrócie nazywany INNO, dedykowany jest profesjonalistom z sektora ochrony zdrowia zainteresowanym wprowadzaniem innowacji i nowych technologii. Program dwusemestralnych studiów podyplomowych został zaprojektowany w taki sposób, aby rozwijać umiejętności zarządcze niezbędne do skutecznego wdrażania zmian w podmiotach leczniczych. Studia adresowane są do kadry menadżerskiej, specjalistów ds. informatyki oraz pracowników medycznych którzy, w myśl idei tych studiów, mogą utworzyć multidyscyplinarny zespół zdolny do efektywnego zarządzania innowacjami. Uczestnicy wezmą również udział w wizytach studyjnych w europejskich szpitalach wdrażających innowacje z zakresu digital health – będą to placówki w Rzymie i Barcelonie. Twórczynią kierunku INNO jest dr Iga Lipska.

Strona projektu: impet.edu.pl  ̨!https://irk.amisns.edu.pl/pl/home/Zima-2023-2024_IMPET/ 

Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji i Promocji AMiSNS:

451 177 566
512 542 967
512 543 321

e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl

       

                                                                                  Wejdź z IMPET-em w świat innowacyjnych studiów podyplomowych!

                                                  Realizacja kierunku studiów odbędzie się w ramach projektu “IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji

                                                                                              w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu”.

                                          Projekt „IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji” został sfinansowany ze środków Agencji Badań Medycznych.

                                                                                                                                      www.abm.gov.pl

Podobne wpisy