Wernisaż „Fotki Miesiąca“

W dniu 10 stycznia w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” już po raz siedemnasty odbył się wernisaż Fotki Miesiąca. W tym roku partnerem wydarzenia i kalendarza, w którym znalazły się najlepsze z nadesłanych zdjęć Elbląga i okolic, została nasza uczelnia.

Wernisaż zgromadził tłumy miłośników fotografii. Naszą uczelnię na gali reprezentowali pracownicy Działu Rekrutacji i Promocji AMiSNS – panie Zyta Wrzos, Angelika Jeleniewska i Monika Węgrzynek. W swoim wystąpieniu pani Zyta podkreśliła wartość wspólnego przedsięwzięcia dla roli uczelni w regonie oraz podziękowała za wyróżnienie, jakim stała się możliwość tej wyjątkowej współpracy.

Autorzy zdjęć, które trafiły do kalendarza, otrzymali pamiątkowe statuetki wykonane przez uczniów Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym. Autorzy wyróżnionych zdjęć, które zgromadzeni mogli podziwiać na wernisażu, otrzymali egzemplarze kalendarza. Wisienką na torcie był słodki poczęstunek, który przygotowała restauracja Nowa Holandia.

Miło nam poinformować, że zdjęcie pani Moniki Węgrzynek (pracownika Działu Rekrutacji i Promocji AMiSNS) zatytułowane „Światłocień”, znalazło się w gronie wyróżnionych prac. Serdecznie gratulujemy.

Wystawę składającą się z 80 zdjęć nadesłanych przez czytelników serwisu portel.pl można oglądać w CSE „Światowid” do 25 lutego.  

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »