Ruszyła rekrutacja do programu Erasmus+

Szanowni studenci i pracownicy Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych!

Biuro Współpracy Międzynarodowej AMiSNS ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie rekrutacji na zagraniczne wyjazdy stypendialne w ramach Programu Erasmus+. Szczegółowe informacje na temat Programu znajdziecie Państwo w zakładce ’Erasmus+ Student’ oraz ’Erasmus+ Kadra’. Zapraszamy do zapoznania się!

Proces rejestracji wniosków został uruchomiony 11 stycznia i będzie trwać do 29 lutego 2024 roku. Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego:

Formularz zgłoszeniowy studenta AMiSNS do udziału w programie Erasmus+

Formularz zgłoszeniowy pracownika AMiSNS do udziału w programie Erasmus+

Wypełnienie formularza jest możliwe wyłącznie poprzez zalogowanie się do serwisu Microsoft Forms za pomocą indywidualnego adresu e-mailowego z domeną amisns.edu.pl. Wszelka korespondencja związana z Państwa uczestnictwem będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem poczty uczelnianej ze względów bezpieczeństwa.

Dziękujemy za zainteresowanie udziałem w Programie Erasmus+! Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi udziału w programie Erasmus+ oraz do kontaktu bezpośredniego z koordynatorem programu, panią mgr Olgą Reva, Uczelnianym Koordynatorem Programu Erasmus+.

Email: erasmus@amisns.edu.pl
Tel: 451 177 575
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00 i mieści się pod adresem:

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej
pokój 020, Budynek C
Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych
ul. Lotnicza 2
82–300 Elbląg

Nowa odsłona Act Elbingensia

Acta Elbingensia (Acta Elbing) to multidyscyplinarne czasopismo naukowe, publikowane przez Akademię od 2003 roku. Acta Elbingensia ukazuje się raz w roku, w grudniu, w wersji cyfrowej