blank

Zasady przyznawania stypendium socjalnego – wszystko, co musisz wiedzieć

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych tematem stypendium socjalnego do lektury najnowszego artykułu, przygotowanego przez ekspertów z Praca.pl. Tekst w przystępny sposób przedstawia zasady przyznawania stypendium socjalnego, a znajdziecie w nim odpowiedzi na takie pytania jak:

• Kto może ubiegać się o stypendium socjalne?
  • Jakie są kryteria dochodowe?
  • Kto przyznaje stypendium?
  • Ile wynosi wsparcie?
  • Jak obliczyć, czy spełniasz warunki do otrzymania stypendium?
  • Czy stypendium wlicza się do dochodu?

Zapraszamy do lektury, by rozwiać wszelkie wątpliwości i poznać szczegóły!

Link do artykułu:

W razie wątpliwości lub dodatkowych zapytań zapraszamy do kontaktu z Działem Rozliczeń Finansowych ze Studentami. Dział mieści się w gabinecie 112 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Kontakt:

czesnestudent@amisns.edu.pl

Ostateczny termin składania wniosków przypada na 31 października. Wnioski należy składać osobiście w gabinecie 112.