blank

Z wizytą w Zespole Szkół Mechanicznych w Elblągu

15 października, w ramach działań promocyjnych naszej uczelni, mieliśmy okazję odwiedzić Zespół Szkół Mechanicznych. Celem wizyty była prezentacja oferty edukacyjnej naszej uczelni dla uczniów klas piątych technikum.

Nasza prezentacja miała na celu zapoznanie młodzieży z możliwościami dalszego kształcenia na naszej uczelni, przedstawienie kierunków studiów, oraz omówienie perspektyw zawodowych, jakie oferuje ukończenie kierunków oferowanych przez AMiSNS. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, a uczniowie wykazali duże zainteresowanie, szczególnie kierunkiem ratownictwo medyczne.

Podczas prezentacji podkreśliliśmy również, jak istotną rolę w naszej ofercie odgrywają programy stypendialne, praktyki zawodowe oraz współpraca z interesariuszami zewnętrznymi, które mogą pomóc w zdobyciu cennego doświadczenia zawodowego jeszcze w trakcie studiów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów spotkania i mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie wielu uczniów technikum rozważy podjęcie nauki na naszej uczelni. Spotkania takie jak to są dla nas niezwykle cenne, ponieważ pozwalają na bezpośredni kontakt z młodzieżą, a także na lepsze zrozumienie ich oczekiwań i potrzeb w kontekście dalszego kształcenia.