blank

Pierwsze kroki na uczelni –  Pełnomocnik Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnością oraz Doradca Zawodowy w AMiSNS

Witajcie nowi Studenci AMiSNS! Jak już wiecie, przygotowaliśmy dla Was serię postów, dzięki którym poznacie najważniejsze działy oraz osoby, które wspierają Was na każdym kroku. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam Panią Angelikę Jeleniewską, Pełnomocnika Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnością oraz Doradcę Zawodowego w AMiSNS.

Pani Jeleniewska pełni kluczową rolę we wspieraniu studentów, szczególnie tych, którzy potrzebują dodatkowej pomocy, aby w pełni korzystać z możliwości edukacyjnych uczelni. Jej głównym zadaniem jest eliminacja barier utrudniających studiowanie, aby zapewnić równy dostęp do wykształcenia studentom z niepełnosprawnościami.

Jako Doradca Zawodowy, pani Jeleniewska oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie przygotowania do wejścia na rynek pracy. Pomaga studentom w tworzeniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych, przygotowaniu się do rozmów kwalifikacyjnych, wyznaczaniu własnych celów zawodowych, a także w rozpoznawaniu indywidualnych predyspozycji. Dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu studenci mogą czuć się pewniej w procesie planowania kariery i rozwoju osobistego.

𝑳𝒐𝒌𝒂𝒍𝒊𝒛𝒂𝒄𝒋𝒂: pokój 114 (wysoki parter, skrzydło A)

𝑫𝒂𝒏𝒆 𝒌𝒐𝒏𝒕𝒂𝒌𝒕𝒐𝒘𝒆:

a.jeleniewska@amisns.edu.pl

Konsultacje odbywają się po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.