Akademickie Rozmowy – zapraszamy do obejrzenia piątego odcinka

Gościem piątej odsłony audycji „Akademickie Rozmowy”, tworzonej wspólnie z Truso.tv, jest dr Piotr Kulikowski – ceniony pedagog, który inspirując społeczność akademicką, współtworzy przyszłość poprzez edukację i działania na rzecz najbliższego otoczenia.

Dr Piotr Kulikowski, z wykształcenia oligofrenopedagog, to nie tylko ceniony wykładowca i mentor, ale przede wszystkim dziekan na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych.
W dzisiejszym odcinku pan doktor m.in. omawia zadania wynikające z pełnionej przez siebie funkcji, opowiada jak spędza czas wolny oraz przybliża kierunki kształcenia proponowane przez wydział, jednocześnie podkreślając korzyści wynikające z ich podjęcia.

W swojej wypowiedzi pan doktor jasno sygnalizuje, że kierunki studiów prowadzone na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych – psychologia, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie oraz administracja – otwierają przed studentami szerokie spektrum możliwości zawodowych. Pod okiem doświadczonej kadry oraz podczas spotkań z praktykami studenci zdobywają wiedzę i nabywają umiejętności poszukiwanych na rynku pracy. Kształcenie praktyczne pozwala studentom dotknąć przyszłej rzeczywistości zawodowej i poznać realia, o których nie dowiedzieliby się z książek.

Dr Piotr Kulikowski to pasjonat pedagogiki, który swoją postawą inspiruje podopiecznych do ciągłego rozwoju, budowania lepszego jutra i pełniejszego rozumienia otaczającego świata. Jako badacz zagadnień z dziedziny resocjalizacji oraz wychowawca w placówce opiekuńczo-wychowawczej propaguje dbałość o lokalną i regionalną społeczność, angażując studentów do działań na jej rzecz.

 

Obejrzyj najnowszy odcinek:

Akademickie Rozmowy – odcinek piąty – dr Piotr Kulikowski 

Kolejna odsłona „Akademickich Rozmów” już za dwa tygodnie – 4 kwietnia. Gościem odcinka będzie dr Jacek Perliński. Zachęcamy do oglądania!

Dyżur Psychologa

Informujemy o dyżurze psychologa – 19.04.2024 r., piątek, godz. 15:00-16:00. Gabinet B12. Kontakt do Pani mgr Joanny Gawlickiej: jgawlicka@amisns.edu.pl

Czytaj więcej »