Członkinie Koła Naukowego Elbląskich Pedagogów na Konferencji Naukowej „SOS – DZIECKO WOŁA O POMOC”

W dniu 2 grudnia 2023 dr Piotr Kulikowski oraz członkinie Koła Naukowego Elbląskich Pedagogów, Pani Małgorzata Czubak i Pani Kamila Kośla, wzięli udział w II Konferencji Naukowej „SOS – DZIECKO WOŁA O POMOC” zorganizowanej przez Fundację POZYTYWNI.PL.

W trakcie konferencji z udziałem znamienitych postaci z różnych dziedzin naukowych,  między innymi  prof. Marka Konopczyńskiego, dr Jakuba Adrzejczaka, dr Anny Walencik-Topiłko, Joanny Baran czy Anny Blokus-Szkodzińskiej, przedstawiciele Wydziału Administracji i Nauk Społecznych AMiSNS uczestniczyli w wykładach i dyskusji, stanowiących próbę odpowiedzi na ważne problemy, wśród których za najbardziej istotne należy przyjąć:

• Dlaczego szkoła = instytucja nie może wychowywać?
  • Kim/jaki musi być rodzic/ nauczyciel/wychowawca? Dlaczego?
  • Czym jest rzeczywistość poszerzona?
  • Czego poszukują i co odkrywają Młodzi w zakamarkach świata cyfrowego?
  • Gdzie przebiegają granice pomiędzy światem realnym i cyfrowym, czy istnieją?
  • Dlaczego zakazy, kary, blokady nie działają i nie mogą zadziałać?
  • Na czym polega konflikt pomiędzy sukcesem edukacyjnym a sukcesem wychowawczym?
  • Jak być uważnym nauczycielem/rodzicem?

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀