Konferencja dla Studentów Pielęgniarstwa – „Nowoczesne Praktyki, Inspirujące Wyzwania”

18 kwietnia 2024 roku odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pod hasłem „Nowoczesne Praktyki, Inspirujące Wyzwania”, dedykowana studentom pielęgniarstwa. Wydarzenie jest organizowane przez Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego oraz Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa Klinicznego, działające na Wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Konferencja składać się będzie z sesji plenarnej oraz plakatowej, podczas których studenci będą mieli możliwość zaprezentowania wyników swoich badań naukowych. Organizatorzy serdecznie zachęcają do przesyłania abstraktów do dnia 29 lutego 2024 roku.

W trakcie konferencji planowane są wykłady ekspertów oraz warsztaty obejmujące tematykę leczenia ran, dostępów naczyniowych oraz świadomego planowania rozwoju zawodowego w pielęgniarstwie.

Link do rejestracji: Formularz rejestracyjny

Miejsce konferencji: Centrum Dydaktyczne WUM, Aula A, przy ul. Księcia Trojdena 2A, 02-109 Warszawa.

Ostatnie dni rekrutacji – zapisz się już dziś!

Czas płynie nieubłaganie. Nie czekaj na ostatnią chwilę – zarejestruj się już dziś! 𝗗𝗼 𝟴 𝗺𝗮𝗷𝗮 𝘁𝗿𝘄𝗮 𝗿𝗲𝗸𝗿𝘂𝘁𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗻𝗮 𝗱𝘄𝗮 𝗸𝗶𝗲𝗿𝘂𝗻𝗸𝗶 bezpłatnych 𝘀𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼́𝘄 podyplomowych: – Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych