Parlament Studentów – przygotowania do Balu Karnawałowego organizowanego dla dzieci z Elbląskiego Domu Dziecka

Dnia 20.01.2024 w biurze Parlamentu mgr Karolina Strzelec – absolwentka pedagogiki AMiSNS, obecnie pracownik Domu Dziecka – wraz z Dagmarą Zielińską (studentką psychologii), Mileną Łukawską (studentką pedagogiki), Anną Mackiewicz (studentką pedagogiki), Pauliną Pawłowską (studentką pedagogiki) podjęły działania dotyczące przygotowań do Balu Karnawałowego organizowanego dla podopiecznych Elbląskiego Domu Dziecka.

Bal odbędzie się 02.02.2024 w Domu Dziecka na ulicy Chrobrego 4 w Elblągu. Udział w balu weźmie 5 elbląskich placówek opiekuńczych. Przewidziane są liczne konkursy i zabawy z nagrodami. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest mgr Karolina Strzelec.

Dzieci zostaną obdarowane prezentami, które Parlament Studentów wraz ze studentami AMiSNS ochoczo dostarczał do biura przez ostatni miesiąc. Wynik zbiórki przerósł najśmielsze oczekiwania.

Sztab ds. dzieci z Domu Dziecka działa równolegle z Parlamentem w pełnej współpracy, którą koordynuje pani Karolina Strzelec.

Magdalena Lewalska , Zastępca Prezydenta Parlamentu Studentów AMiSNS

Ostatnie dni rekrutacji – zapisz się już dziś!

Czas płynie nieubłaganie. Nie czekaj na ostatnią chwilę – zarejestruj się już dziś! 𝗗𝗼 𝟴 𝗺𝗮𝗷𝗮 𝘁𝗿𝘄𝗮 𝗿𝗲𝗸𝗿𝘂𝘁𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗻𝗮 𝗱𝘄𝗮 𝗸𝗶𝗲𝗿𝘂𝗻𝗸𝗶 bezpłatnych 𝘀𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼́𝘄 podyplomowych: – Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych