Wejdź z IMPEt-em w świat innowacyjnej edukacji podyplomowej! – trwają ostatnie przygotowania

W październiku ubiegłego roku Władze AMiSNS otrzymały z rąk pana Prezesa Agencji Badań Medycznych, dr hab. n. med. Radosława Sierpińskiego czek w wysokości 2 588 670,00 zł. 

Przypominamy – powyższa kwota to dofinansowanie na realizację autorskiego projektu dotyczącego innowacyjnych metod kształcenia podyplomowego. Projekt został zgłoszony w konkursie zorganizowanym przez Agencję Badań Medycznych i spotkał się z uznaniem komisji.

Aktualnie trwają ostatnie przygotowania do wcielenia w życie zwycięskiego projektu. Podczas dotychczasowych, niezwykle intensywnych zebrań, zapadły ważne decyzje oraz poczyniono wiele kluczowych ustaleń, m.in. co do wyglądu logo projektu.

Wszystkie działania zmierzają do jednego celu – uruchomienia rekrutacji na dwa spośród trzech zaplanowanych kierunków:

  1. Fizjoterapia w końcowej fazie życia pacjentów z niewydolnością oddechową w warunkach domowych z wykorzystaniem narzędzi telemedycznych (FIZJO),
  2. Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych (INNO).

Już wkrótce udostępnimy bardziej szczegółowe informacje takie jak m.in. adres strony projektu, na którym znajdą się m.in. sylwetka kandydata i zasady rekrutacji.

Zapraszamy do wejścia z IMPEt-em w świat innowacyjnej edukacji podyplomowej!

Projekt „IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji” został sfinansowany ze środków Agencji Badań Medycznych.

https://www.abm.gov.pl

Dyżur Psychologa

Informujemy o dyżurze psychologa – 19.04.2024 r., piątek, godz. 15:00-16:00. Gabinet B12. Kontakt do Pani mgr Joanny Gawlickiej: jgawlicka@amisns.edu.pl

Czytaj więcej »