„Legia Akademicka” w naszej Akademii – czekamy na wnioski!

Czas płynie niczym rzeka przez teren poligonu! To już najwyższa pora na złożenie wniosków do udziału w programie Legii Akademickiej 2024.

Nasza uczelnia będzie realizować program po raz piąty. Aktualnie czekamy na wytyczne i decyzję MEiN w kwestii przebiegu programu.

Poprzez realizację programu Legii mamy na względzie pragnienia naszych studentów: chęć spełnienia marzeń, rozwijania pasji i przeżycia przygody.

Bardzo proszę o składanie deklaracji – wniosków do końca stycznia 2024 roku. Na tę chwilę jest to data „ruchoma”, jednak obowiązująca na dzień dzisiejszy. Przypominam, że nasza uczelnia będzie realizowała Moduł Podoficerskim.

Druki wniosków znajdują się  w  Dziekanacie Administracji i Nauk Społecznych jak również w portierni. Wypełnione dokumenty proszę zostawić w Dziekanacie. Wniosek, jak również wszystkie ewentualne pytania, można również przesłać w formie elektronicznej na adres – ztbiuro@wp.pl

Zachęcam do śledzenia aktualności – w kolejnych postach pojawią się informacje o spotkaniu organizacyjnym.

Studenci – gorąca prośba do Was. Poinformujcie o Legii swoich kolegów, przyjaciół i znajomych z innych uczelni – jak wskazują doświadczenia lat ubiegłych, uczestnikami programu w AMiSNS są studenci uczelni z całego kraju.

Czas upływa a my czekamy na TWOJE zgłoszenie!!!

ppłk rez. Zbigniew TUSZYŃSKI