Okiem studenta – podstawy kryminologii i wiktymologii

W ubiegły weekend uczelnia ponownie tętniła życiem. W tym terminie w zajęciach uczestniczyli m.in. studenci piątego semestru kierunku pedagogika I stopnia.

Jednym z niedzielnych zajęć tej grupy były podstawy kryminologii i wiktymologii, prowadzone przez panią dr Izabelę Sękowską. Zajęcia „Kiedy kończymy sprawę ustalenia tożsamości nn osoby?” spotkały się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem studentów, o czym poinformowała nas pani Kamila Kośla, studentka pedagogiki.

Cieszy nas, że studenci AMiSNS mogą spełniać się, rozwijać i nabywać wiedzę pod okiem specjalisty i praktyka, który swoje zajęcia prowadzi z pasją i zaangażowaniem.

Drodzy studenci – do zobaczenia w następny weekend!