Oferta pracy w NovaClinica Sp. z o.o.

NovaClinica Sp. z o.o.  poszukuje osoby na stanowisko: Pomoc Rejestratorki Medycznej (Studentka/Student Pielęgniarstwa / Ratownictwa Medycznego)

Miejsce Pracy: Tczew 83-110, ul. Głowackiego 57

Preferowani są studenci studiów niestacjonarnych (niezbędna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku przez min. 4h dziennie), w tym studentów kierunków medycznych ( pielęgniarstwo/ ratownictwo medyczne).

Praca także w godzinach popołudniowych i wieczornych (ramowe godziny pracy: 8:00-20:00, grafik do ustalenia /system zmianowy/).

Oferujemy:

– pracę w na podstawie umowy-zlecenia,

– zarobki uzależnione od ilości przepracowanych godzin,

– pracę w sympatycznym zespole,

– niezbędne przeszkolenie i bieżące wsparcie zespołu,

– asystę przy zabiegach dermatochirurgicznych,

Twój zakres obowiązków:

· odbieranie połączeń telefonicznych

· umawianie Pacjentów na wizyty ( telefonicznie, elektronicznie oraz osobiście)

· koordynowanie wizyt Pacjentów

· koordynowanie grafików lekarzy

·rozliczenie płatności za wizyty  (obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu),

·udzielanie informacji Pacjentom na temat oferowanych usług.

·przygotowywanie, porządkowanie i digitalizacja dokumentacji

·tworzenie pozytywnych relacji z pacjentami i dbanie o wizerunek firmy

.asystowanie przy zabiegach dermatochirurgicznych

Nasze wymagania:

.status studenta

·sprawna organizacja pracy

·obsługa urządzeń biurowych

·wysoka kultura osobista

·punktualność, odpowiedzialność, rzetelność

·precyzja w realizacji powierzonych zadań

·komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

cv proszę składać na adres: biuro@novaclinica.pl

W przesyłanych dokumentach powinna się znaleźć informacja o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „NovaClinica Sp. z o.o.” dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”