W dniach 24 -25 kwietnia 2023 r. odbywa się w Toruniu konferencja naukowa „Prawo Innowacje Nauka – nowoczesny model współpracy z otoczeniem społeczno – gospodarczym” Udział w konferencji wzięli dr Magdalena Kiełbasiewicz oraz Dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych dr Piotr Kulikowski.
Ogólnopolska konferencja naukowa skierowana do przedstawicieli nauki i praktyków zajmujących się współpracą sektora szkolnictwa wyższego i nauki z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Cieszymy się, że przedstawiciele naszej Akademii zostali zaproszeni do dyskusji związanej z tą problematyką.