Rozdanie certyfikatów za szkolenie z wykorzystania Systemu Informacji Prawnej Legalis

Dnia 2 marca 2024 r. na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych studenci kierunków administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, pedagogika oraz psychologia otrzymali certyfikaty za szkolenie z wykorzystania Systemu Informacji Prawnej Legalis (https://legalis.pl/), które poprowadził specjalista Wydawnictwa C.H. Beck – Marcin Włodarczyk.

Szkolenie, oprócz części teoretycznej, zawierało również część praktyczną, co umożliwiło pogłębienie nie tylko wiedzy, ale również umiejętności niezbędnych na współczesnym rynku pracy.

Udział studentów AMiSNS w tym szkoleniu z pewnością usprawni ich dalszą edukację, a także umożliwi lepsze pozyskiwanie źródeł do pisania prac zaliczeniowych i dyplomowych. Studenci dowiedzieli się nie tylko jak korzystać z systemu Legalis, lecz również jak powoływać się na informacje w nim zawarte.

dr Miłosz Jan Kaczyński

Nowa odsłona Act Elbingensia

Acta Elbingensia (Acta Elbing) to multidyscyplinarne czasopismo naukowe, publikowane przez Akademię od 2003 roku. Acta Elbingensia ukazuje się raz w roku, w grudniu, w wersji cyfrowej