Studentka AMiSNS ze sportowymi sukcesami

W zeszłym tygodniu Pani Zuzanna Kubicka, studentka pierwszego roku bezpieczeństwa wewnętrznego, zdobyła brązowy medal w judo na Mistrzostwach 16 Dywizji Zmechanizowanej. Nie spoczywając na laurach, kontynuowała swoje sportowe zmagania, zdobywając dwa srebrne medale na szczeblu jednostki, w której służy – 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej.

Pierwszy srebrny medal zdobyła w Pokonywaniu Ośrodka Sprawności Fizycznej Kobiet, pokonując przeszkody z niezwykłą lekkością, sprawnością i szybkością. Kolejne srebro zdobyła uczestnicząc w Mistrzostwach 9BBKPanc. w Biegu Patrolowym – wyzwaniu, które łączy 2 km bieg z przeszkodami oraz strzelanie.

Pani Zuzanna nie zwalnia tempa. Skupia się teraz na przygotowaniach do kolejnych zawodów, które zbliżają się wielkimi krokami. W nadchodzących tygodniach planuje kontynuować intensywne treningi, by utrzymać formę i dążyć do kolejnych sukcesów na różnych szczeblach rywalizacji.

Serdecznie gratulujemy naszej Studentce wysokich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

Ostatnie dni rekrutacji – zapisz się już dziś!

Czas płynie nieubłaganie. Nie czekaj na ostatnią chwilę – zarejestruj się już dziś! 𝗗𝗼 𝟴 𝗺𝗮𝗷𝗮 𝘁𝗿𝘄𝗮 𝗿𝗲𝗸𝗿𝘂𝘁𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗻𝗮 𝗱𝘄𝗮 𝗸𝗶𝗲𝗿𝘂𝗻𝗸𝗶 bezpłatnych 𝘀𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼́𝘄 podyplomowych: – Skuteczne wdrażanie innowacji w podmiotach leczniczych