Studentka III roku psychologii AMiSNS w Elbląskim Hospicjum

Studentka III roku psychologii AMiSNS, pani Mirella Procajło-Łutaj, przekazała Pacjentom będącym pod opieką Hospicjum Elbląskiego zebrane przez studentów Wydziału Administracji i Nauk Społecznych letnie okrycia głowy i okulary przeciwsłoneczne.

Oto jak o tym wydarzeniu pisze nasza Studentka:

„Odbywałam praktyki w hospicjum, chodziłam tam w każdy czwartek od kwietnia do czerwca. Właśnie w te dni przyjeżdżają pacjenci z hospicjum domowego i dołączają do nich pacjenci z hospicjum stacjonarnego. Spędzają tam naprawdę fajny czas. Grają w gry planszowe, malują, grają na organkach, śpiewają, jest też czas na wspólne grillowanie. W trakcie grillowania, kiedy to pacjenci byli na dworze, padło hasło, że niektórym pacjentom trzeba ochronić głowę przed słońcem. Wpadliśmy na pomysł, żeby zorganizować zbiórkę okryć głowy i okularów przeciwsłonecznych na naszej uczelni. Pomysł chwycił i zbiórka się udała, co widać na załączonych zdjęciach. Pacjenci zyskali ochronę przed nasłonecznieniem, ale również kilka chwil fajnej zabawy, która towarzyszyła przymierzaniu. :)”

Studenci psychologii już wielokrotnie udowodnili, że ten kierunek studiuje się nie dla siebie samego. Kształcenie w tej dziedzinie to zdobywanie wiedzy, umiejętności i kompetencji na rzecz i dla dobra innych ludzi.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀