Szkolenie „Cyberbezpieczeństwo a Twoje Finanse”

1 lutego o godzinie 16:00 odbędzie się bezpłatne szkolenie wzmacniające kompetencje ekonomiczne nauczycieli w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Tematem przewodnim będzie „Cyberbezpieczeństwo a Twoje Finanse”. Szkolenie zostanie przeprowadzone online na platformie webinarowej ClickMeeting.

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem – jeden z największych programów edukacji ekonomicznej w Polsce, realizowany od 2009 roku z inicjatywy Związku Banków Polskich oraz Biura Informacji Kredytowej – angażuje się w wsparcie nauczycieli szkół ponadpodstawowych, pomagając im w przygotowaniu do nauczania przedmiotów z zakresu biznesu i zarządzania. Więcej informacji na temat Programu NZB dostępne jest na stronie www.nzb.pl.

Czas trwania: 60 minut
Prowadzący: Marcin Wąsik-Wiszniewski – dyrektor regionalny Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, wykładowca Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku

W trakcie szkolenia zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  1. Utrata tożsamości – metody, skutki, przeciwdziałanie.
  2. Cyberbezpieczeństwo usług finansowych.
  3. Bezpieczeństwo na portalach społecznościowych.
  4. Ochrona danych osobowych.
  5. Zastrzeganie dokumentów w przypadku ich utraty.

Rejestracja: www.BiznesiZarzadzanie.pl/Cyberbezpieczenstwo

Certyfikat: Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa, wystawiony na podstawie podanych podczas rejestracji imienia i nazwiska. Certyfikaty zostaną wysłane na adres e-mailowy podany podczas rejestracji.

Serdecznie zapraszamy również na kolejne szkolenie dla nauczycieli: 27 lutego, godz. 16:00 – „Wiarygodność Finansowa”