Uroczyste pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu

22 lutego w auli Komendy Miejskiej Policji w Elblągu odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego na emeryturę insp. Roberta Muraszko, Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu.

Obecny na uroczystości mł. insp. Paweł Krauz, p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, powierzył obowiązki komendanta elbląskiej jednostki mł. insp. Tomaszowi Piaskowskiemu, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu.

Na uroczystości naszą uczelnię reprezentował pan dr Maciej Bogusławski, prorektor ds. kształcenia i organizacji AMiSNS.

W imieniu całej społeczności akademickiej z całego serca dziękujemy panu insp. Robertowi Muraszko za lata służby. Pragniemy również wyrazić naszą ogromną wdzięczność za budowanie dobrych relacji z naszą uczelnią, nieustające wsparcie i gotowość do pomocy. Jednocześnie życzymy panu mł. insp. Tomaszowi Piaskowskiemu sił, determinacji i cierpliwości, aby mógł skutecznie kierować i wspierać swój zespół. Mamy również nadzieję na kontynuację owocnej współpracy oraz dalsze budowanie dobrych relacji z naszą uczelnią.

Dyżur Psychologa

Informujemy o dyżurze psychologa – 19.04.2024 r., piątek, godz. 15:00-16:00. Gabinet B12. Kontakt do Pani mgr Joanny Gawlickiej: jgawlicka@amisns.edu.pl

Czytaj więcej »