Warsztaty IFMSA-Poland w AMiSNS

W dniach 10-11.01.2024 na naszej uczelni odbyły się warsztaty prowadzone przez Członków Zarządu Głównego IFMSA-Poland.

Nasi studenci mieli okazję wziąć udział w szkoleniach z zakresu podstaw marketingu, budowania zespołu czy zarządzania projektem, które poprowadził pan Piotr Pietrzyk (Wiceprezydent IFMSA-Poland ds. wewnętrznych).

Poza doskonaleniem umiejętności, nasi studenci mieli także możliwość zapoznania się z programem wymian międzynarodowych organizowanych przez IFMSA-Poland, o których opowiadał Michał Gomulec (Sekretarz Generalny IFMSA-Poland). Oczywiście nie zabrakło również czasu na wspólną integrację oraz kolację.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania i wydarzenia organizowane przez Elbląski Oddział Kandydacki IFMSA-Poland!