WIELOWYMIAROWOŚĆ ROLI I ZADAŃ PIELĘGNIARKI W RÓŻNYCH DZIEDZINACH ŻYCIA SPOŁECZNEGO – SPOTKANIE STUDENTÓW KIERUNKU PIELĘGNIARSTWO II STOPNIA Z PRZEDSTAWICIELAMI WSPÓLNOT AA I AL – ANON

W dniu 11 czerwca 2023 r. studenci kierunku pielęgniarstwo II stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu uczestniczyli w spotkaniu informacyjnym o Wspólnocie Anonimowych Alkoholików.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy Pani Dziekan WNoZ, dr n. med. Anny Tałaj. Studenci mogli dowiedzieć się czym jest i jak działa Wspólnota AA oraz zdobyć wiedzę na temat programu dwunastu kroków. Przedstawiono ankietę „Anonimowi Alkoholicy w liczbach” oraz dwa świadectwa powrotu do zdrowia osób uzależnionych. Każdy uczestnik spotkania otrzymał pakiet ulotek oraz został poproszony o wypełnienie ankiety. Do uczestnictwa w spotkaniu zaproszono również siostrzaną Wspólnotę Grup Rodzinnych Al-Anon.

Mamy nadzieję, że przekazana wiedza będzie bardzo pomocna w profesjonalnej pracy zawodowej pielęgniarek i pielęgniarzy oraz w rozpoznawaniu problemów pacjentów.

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »