Zaproszenie na webinar

Dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych,  

serdecznie zaprasza na bezpłatny webinar odbywający się w ramach Klubu Prawnika, pt. „Ustawa Kamilka – co zmienia? Standardy Ochrony Małoletnich okiem prawnika”.

Ustawa Kamilka wprowadziła rewolucję w polskim porządku prawnym w zakresie ochrony dzieci. System prawny kalibruje się na coraz większą ochronę najmłodszych, w tym na prewencję ich krzywdzenia w wymiarze rodzinnym, rówieśniczym i instytucjonalnym. Jednym z novum – choć postulowanym od lat przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, jest obowiązek stworzenia standardów ochrony małoletnich we wszystkich podmiotach, w których dzieci uczą się, są poddawane leczeniu, rozwijają zainteresowania, czy spędzają czas wolny. 

O nowych instrumentach ochrony dzieci, w tym korzyściach płynących z ich wdrożenia opowie radczyni prawna Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę Katarzyna Katana.

Webinar odbędzie się 15 lutego 2024 r., godz. 16.00-17:30 na platformie ZOOM.  

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza: https://forms.office.com/e/YcbBnVXndH 

Ilość miejsc jest ograniczona.

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia.   

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »