Dział Rekrutacji i Promocji zaprasza do rekrutacji w sierpniu!

𝗪𝗔Ż𝗡𝗘‼
Z uwagi na ostatnie informacje, które spływają do Działu Rekrutacji i Promocji, wyjaśniamy:

👉𝗗𝘇𝗶𝗮ł 𝗥𝗲𝗸𝗿𝘂𝘁𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗶 𝗣𝗿𝗼𝗺𝗼𝗰𝗷𝗶 𝗯ę𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗰𝘇𝘆𝗻𝗻𝘆 𝘄 𝘀𝗶𝗲𝗿𝗽𝗻𝗶𝘂. Trwa rekrutacja, która zakończy się z końcem września. Przez cały ten czas pracownicy Działu są dostępni od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 16:00.

👉Dziekanat Nauk o Zdrowiu, Dziekanat Wydziału Administracji i Nauk Społecznych oraz Dziekanat Lekarski będą nieczynne. 𝗡𝗶𝗲 𝘄𝗽ł𝘆𝘄𝗮 𝘁𝗼 𝗷𝗲𝗱𝗻𝗮𝗸 𝗻𝗮 𝗽𝗿𝗼𝗰𝗲𝘀 𝗿𝗲𝗸𝗿𝘂𝘁𝗮𝗰𝗷𝗶, 𝗸𝘁ó𝗿𝘆 𝗰𝗮ł𝘆 𝗰𝘇𝗮𝘀 𝘁𝗿𝘄𝗮.

𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗱𝗼 𝗿𝗲𝗷𝗲𝘀𝘁𝗿𝗮𝗰𝗷𝗶‼

𝗗𝘇𝗶𝗮ł 𝗥𝗲𝗸𝗿𝘂𝘁𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗶 𝗣𝗿𝗼𝗺𝗼𝗰𝗷𝗶 𝗔𝗠𝗶𝗦𝗡𝗦 𝗰𝘇𝗲𝗸𝗮 𝗻𝗮 𝗧𝘄𝗼𝗷𝗲 𝗽𝘆𝘁𝗮𝗻𝗶𝗮:
📞 451 177 566
📞 512 542 967
📞 512 543 321
📧 e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl

📍 Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych
ul. Lotnicza 2

Rekrutacja trwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025. Internetowa Rejestracja Kandydatów znajduje się na stronie:  https://irk.amisns.edu.pl/pl/ Zapisał*ś się już na studia? Jesteś naszym studentem, a może już