blank

IFMSA Poland Oddział Kandydat Elbląg – spotkanie informacyjne dla nowych studentów

W ubiegły poniedziałek, 7 października, studenci zrzeszeni w stowarzyszeniu IFMSA Poland Oddział Kandydat Elbląg zorganizowali spotkanie dedykowane studentom pierwszego roku kierunku lekarskiego. Tematem spotkania były możliwości rozwoju i aktywności w ramach grupy, która powstała na naszej uczelni na początku ubiegłego roku akademickiego.

Członkostwo w stowarzyszeniu to niepowtarzalna możliwości rozwoju oraz współpracy z bardziej doświadczonymi koleżankami i kolegami. Uczestnictwo w organizowanych wydarzeniach poszerza perspektywy, a także stwarza szansę na pełniejsze realizowanie pasji, jaką jest medycyna.

W imieniu zespołu IFMSA Poland Oddział Kandydat Elbląg serdecznie zapraszamy do dołączenia do tego wyjątkowego projektu! To doskonała okazja, aby już na początku studiów zacząć realizować swoje marzenia i zdobyć cenne doświadczenie.