Jubileusz 15-lecia chóru Cantata

W ubiegły czwartek, 13 czerwca, w murach Galerii El odbył się jubileusz 15-lecia dyrygentury pani Marty Drózdy-Kulkowskiej nad Chórem Cantata. Wydarzenie zgromadziło wielu miłośników muzyki chóralnej, którzy przyszli uczcić ten wyjątkowy moment.

Mimo wyzwań, jakie przyniosły ostatnie lata, Chór Cantata pod kierunkiem pani Marty Drózdy-Kulkowskiej nieustannie dąży do doskonałości, z dumą reprezentując Elbląg na licznych koncertach i uczestnicząc w ważnych wydarzeniach. Jednym z nich jest niewątpliwie uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego AMiSNS. Dlatego też na jubileuszu nie mogło zabraknąć przedstawiciela władz Akademii, prorektora ds. kształcenia i organizacji, pana dr Macieja Bogusławskiego, który na ręce pani dyrygent przekazał gratulacje i podziękowania za lata współpracy.

Z okazji 15-lecia dyrygentury pani Marty Drózdy-Kulkowskiej oraz 38-lecia istnienia Chóru Cantata, składamy najserdeczniejsze życzenia! Życzymy Wam nieustającej pasji do muzyki, oraz wielu sukcesów artystycznych. Niech każdy członek zespołu czerpie radość ze wspólnego śpiewu, a każdy koncert przynosi satysfakcję i dumę z osiągnięć, a także radość i wdzięczność publiczności.

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »