Odkryj ścieżkę zawodową na AMiSNS!

Już jest! Coroczny wynik raportu „Barometr zawodów”, który trafił do Akademickiego Biura Karier, przygotowany przez specjalistów z Powiatowego Urzędu  Pracy w Elblągu. Czy zastanawiałeś się, jakie zawody są obecnie najbardziej poszukiwane w naszym regionie? Z raportu jasno wynika, że na naszej uczelni oferujemy kierunki studiów, które przygotują Cię do wypełnienia luki zawodowej.

Kierunki oferowane przez naszą Uczelnię i zgodne z zapotrzebowaniem na rynku pracy:

 1. Kierunek Lekarski 🩺
  • Zapotrzebowanie na lekarzy stale wzrasta, czego powodem jest rosnąca liczba pacjentów oraz dynamicznie rozwijająca się opieka zdrowotna. W naszej Akademii uczymy lekarzy na profilu ogólonoakademickim. Kształcenie odbywa się w nowocześnie wyposażonych salach ćwiczeniowych, interdyscyplinarnie i na najwyższym poziomie.
 2. Psychologia 👤
  • Zrozumienie ludzkiego umysłu staje się coraz ważniejsze w świetle zachodzących zmian i ich oddziaływania na dzisiejsze społeczeństwo. Studia psychologiczne na naszej uczelni umożliwią Ci zdobycie niezbędnych umiejętności, dzięki którym wesprzesz swoich pacjentów w radzeniu sobie z problemami i niepowodzeniami wpisanymi w codzienne życie.
 3. Ratownictwo Medyczne 🚑
 • Ratownictwo medyczne na AMiSNS to unikalny kierunek, który kształci praktyków gotowych działać w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Zdobądź realne doświadczenie pod okiem ekspertów, rozwijaj umiejętności i przygotuj się do pełnej dynamizmu pracy w służbie zdrowia.
 1. Pielęgniarstwo 👩⚕️
  • Pielęgniarstwo na AMiSNS to klucz do świata opieki zdrowotnej. Ucz się praktycznych umiejętności, rozwijaj empatię, zdobywaj wiedzę od ekspertów i przygotuj się do pełnienia kluczowej roli w opiece nad pacjentami. Dołącz do nas i ucz się od najlepszych!
 2. Położnictwo
 • Studia na kierunku położnictwo to droga do zdobycia praktyki, umiejętności i głębokiej wiedzy, które pozwolą Ci zapewnić przyszłym matkom i ich rodzinom kompleksową opiekę zdrowotną, edukację i wsparcie emocjonalne. Dołącz do społeczności przyszłych położnych budując z nami nowe standardy opieki.

7. Bezpieczeństwo Wewnętrzne 🛡️

  • Studiuj bezpieczeństwo wewnętrzne na AMiSNS! Odkryj pasjonujący świat ochrony, zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwa. Naucz się identyfikować zagrożenia, opracowywać strategie ochrony oraz efektywnie reagować na sytuacje kryzysowe. Dołącz do przyszłych specjalistów, wspólnie budując bezpieczne jutro!

Podjęcie decyzji o studiowaniu na jednym z kierunków, które oferuje nasza uczelnia nie tylko otworzy przed Tobą nowe możliwości zawodowe, ale również pozwoli uczestniczyć w rozwoju społeczeństwa i dbać o dobrostan innych. Dzięki zdobytym kwalifikacjom i szeroką współpracą Uczelni ze środowiskiem społeczno-gospodarczym szybko i łatwo znajdziesz zatrudnienie w naszym regionie.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, w której edukacja to nie tylko nauka, ale również przygotowanie praktyczne do wykonywania zawodu.

Jeśli marzysz o tym, aby zmieniać na lepsze otaczający Cię świat, nasza uczelnia jest miejscem, gdzie Twoje ambicje mogą się spełnić! 🌟🎓

Pełen wynik raportu dla naszego regionu znajdziesz TUTAJ