Spotkanie „Dzieci z rzadkimi chorobami neurologicznymi”

Koło Naukowa Psychologii „Ryba psuje się od głowy” zaprasza studentów i wykładowców na spotkanie pt. „Dzieci z rzadkimi chorobami neurologicznymi”.

W sobotę, 25 listopada, w naszej uczelni odbędzie się spotkanie pt. „Dzieci z rzadkimi chorobami neurologicznymi”, które zostanie przeprowadzone przez panią dr nauk społecznych Agnieszkę Kamyk-Wawryszuk. Pani Agnieszka jest pracownikiem Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz autorką książki „Dzieci z rzadkimi chorobami neurologicznymi. Zasady oraz potrzeby edukacyjne i komunikacyjne”.

Spotkanie odbędzie się w dwóch częściach. Pierwsza z nich – „Dzieci z rzadkimi chorobami neurologicznymi” – odbędzie się w godzinach 11:00 – 12:30 i będzie miała charakter wykładowy. Druga część zatytułowana  „Zachowania komunikacyjne dzieci z rzadkimi chorobami neurologicznymi” będzie miała formę warsztatu i zostanie zrealizowana w godzinach 12:45 – 14:15. Na część warsztatową obowiązują zapisy. Chęć uczestnictwa należy zgłaszać pod adresem kolo.psychologia.amisns@gmail.com.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych oraz zainteresowanych tematyką chorób dzieci.

Organizatorem spotkania jest Koło Naukowe Psychologii „Ryba psuje się od głowy”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma imienne zaświadczenie o uczestnictwie.

O cukrzycy z seniorami

Dnia 16.04.2024 r. z inicjatywy Parlamentu Studentów AMiSNS odbyła się prelekcja „Słodka nauka – tajemnice cukrzycy” dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Elblągu. Celem spotkania

Czytaj więcej »